MECZ
06.06.22 | Klasyf. | Matilda Mutavdzic | Enola Chiesa | 6-2, 6-0 | W60 Caserta | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Matilda Mutavdzic | Enola Chiesa | |
1. podanie % | 35/42 (83%) | 33/48 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/35 (66%) | 13/33 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/7 (57%) | 4/15 (27%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/48 (65%) | 15/42 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Enola Chiesa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Enola Chiesa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Matilda Mutavdzic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Matilda Mutavdzic vs. Enola Chiesa - Wzajemne mecze
06.06.22 | Klasyf. | Matilda Mutavdzic | Enola Chiesa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W60 Caserta | ceglana |
Matilda Mutavdzic form & Enola Chiesa form
Matilda Mutavdzic - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Carina Syrtveit | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ines Murta | 4-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 7-64, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Constance Levivier | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Iara Guerreiro Goncalves | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Katharina Spieth | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Amandine Monnot | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Madison Harrison | 7-62, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Joelle Steur | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Gina Marie Dittmann | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 6-0, 9-11 | szczegóły meczu |
Enola Chiesa - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |