MECZ
23.09.19 | 1. runda klasyf. | Mathilde Dury | Diana Martynov | 6-2, 3-6, 10-7 | W25 Clermont | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Mathilde Dury | Diana Martynov | |
1. podanie % | 46/66 (70%) | 36/64 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/46 (52%) | 18/36 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/20 (45%) | 12/28 (43%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 5/8 (63%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/64 (53%) | 33/66 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/130 (52%) | 63/130 (48%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mathilde Dury | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Diana Martynov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mathilde Dury | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Diana Martynov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mathilde Dury | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Diana Martynov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Mathilde Dury | 4-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Mathilde Dury | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Diana Martynov | |
0-0 | ||
Mathilde Dury | 1-1 | |
1-2 | Diana Martynov | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Mathilde Dury | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Diana Martynov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mathilde Dury | 2-4 | |
0-0 | ||
2-5 | Diana Martynov | |
Mathilde Dury | 3-5 | |
0-0, 0-15 | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Diana Martynov | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 6-4, 7-4, 8-4, 8-5, 9-5, 9-6, 9-7 | ||
10-7 |
Belgia
15.06.98, 25 lat
15.06.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Mathilde Dury vs. Diana Martynov - Wzajemne mecze
23.09.19 | 1. runda klasyf. | Mathilde Dury | Diana Martynov | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | W25 Clermont | halowa |
Mathilde Dury form & Diana Martynov form
Mathilde Dury - ostatnie mecze
W15 Aix - ceglana | ||||
31.08.21 Klasyf. | vs. Tricia Mar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Alice Tubello | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 Klasyf. | vs. Noemie Oliveras | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
21.06.21 1. runda klasyf. | vs. Rose Alix Vidal | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.21 Klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 5-7, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Marika Jones | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Fitriani Sabatini | 2-6, 6-1, 19-17 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Aya El Sayed | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Nour Hassan Moustafa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 3-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.21 Klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
06.09.20 Klasyf. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 7-5, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Mukhortova | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.12.19 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Matea Roki | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Ramialison | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Constance Sibille | 6-1, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Andrezieux - halowa | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Savine Erler | 7-5, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu |
Diana Martynov - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - krecz | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alice Robbe | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |