MECZ
03.11.21 | 1. runda | Martina Spigarelli | Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | W15 Castellon | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Martina Spigarelli | Lucia Llinares Domingo | |
1. podanie % | 27/34 (79%) | 25/43 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/27 (63%) | 8/25 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/7 (71%) | 4/18 (22%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/43 (72%) | 12/34 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/77 (69%) | 24/77 (31%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Martina Spigarelli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Spigarelli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martina Spigarelli | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Martina Spigarelli | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Martina Spigarelli | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martina Spigarelli | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martina Spigarelli | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Martina Spigarelli vs. Lucia Llinares Domingo - Wzajemne mecze
03.11.21 | 1. runda | Martina Spigarelli | Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Castellon | ceglana |
Martina Spigarelli form & Lucia Llinares Domingo form
Martina Spigarelli - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Lucia Llinares Domingo - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Min Liu | 6-1, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Anna Orlando Pellicero | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Nikola Daubnerova | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yana Tsion | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Saoirse Breen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Manuela De Lorenzo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Arianna Zucchini | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Jeanne Meme | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maria Toma | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 3-2, Paula Arias Manjon - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Mina Hodzic | 4-6, 7-64, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Camblor | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ranah Akua Stoiber | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Emma Slavikova | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Teja Tirunelveli | 7-67, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |