MECZ
02.09.18 | 2. runda klasyf. | Martina Pradova | Kristyna Bedrnova | 6-3, 7-5 | Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
06.09.01, 22 lat
06.09.01, 22 lat
Martina Pradova vs. Kristyna Bedrnova - Wzajemne mecze
02.09.18 | 2. runda klasyf. | Martina Pradova | Kristyna Bedrnova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Martina Pradova form & Kristyna Bedrnova form
Martina Pradova - ostatnie mecze
W25 Jablonec - ceglana | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Karolina Mrowiecova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
11.08.21 1. runda | vs. Eszter Meri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.08.21 Klasyf. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.07.20 1. runda | vs. Nikola Breckova | 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cairo - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Zaja | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Cairo - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Zaja | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Maja Issler | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Csabi | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Eunhye Lee | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.19 Finał | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.11.19 Półfinał | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Kristyna Bedrnova - ostatnie mecze
W15 Ortisei - halowa | ||||
28.10.19 Klasyf. | vs. Maria Marfutina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Muzzolon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dublin - dywanowa | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Helena Narmont | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Helena Narmont | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.06.19 Klasyf. | vs. Lara Kaiser | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda | vs. Laura Ashley | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Ambre Feder | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anda Ghinga | 6-0, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
10.09.18 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-4, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Martina Pradova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |