MECZ
25.08.21 | 1. runda | Martina Marusinova | Priska Madelyn Nugroho | 6-0, 2-6, 6-4 | W15 Bad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Martina Marusinova | Priska Madelyn Nugroho | |
1. podanie % | 40/76 (53%) | 54/74 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/40 (75%) | 30/54 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/36 (39%) | 9/20 (45%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/74 (47%) | 32/76 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/150 (53%) | 71/150 (47%) |
Double foul | 12 | 1 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Martina Marusinova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
1-0 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martina Marusinova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martina Marusinova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Martina Marusinova | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Martina Marusinova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Martina Marusinova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Martina Marusinova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Martina Marusinova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Martina Marusinova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Marusinova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Martina Marusinova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martina Marusinova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Priska Madelyn Nugroho | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Słowacja
28.04.03, 20 lat
28.04.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Martina Marusinova vs. Priska Madelyn Nugroho - Wzajemne mecze
25.08.21 | 1. runda | Martina Marusinova | Priska Madelyn Nugroho | 6-0, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Bad | ceglana |
Martina Marusinova form & Priska Madelyn Nugroho form
Martina Marusinova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Caterina Odorizzi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Claudia Gasparovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ava Schueller | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Caterina Odorizzi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Nina Alibalic | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Marina Lubsheva | 4-6, 6-0, 10-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Firman | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Daria Yesypchuk | 6-4, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Masa Tanaskovic | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Terezie Prici | 7-67, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Libuse Havlova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Angelina Mihajlovic | 4-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Panna Bartha | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ema Bubalo | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Tijana Sretenovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Sramkova | 4-6, 6-0, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
06.12.22 1. runda | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Priska Madelyn Nugroho - ostatnie mecze
W40 Hong - twarda | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 6-3, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Yi Tsen Cho | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Gio Jang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Heewon Kil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 1-3, - Priska Madelyn Nugroho - krecz | szczegóły meczu | |
20.04.23 3. runda | vs. Sofia Sewing | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.04.23 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
13.04.23 1. runda | vs. Sachia Vickery | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
08.04.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Hu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Adriana Reami | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-66, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Grabher | 6-77, 6-72 | szczegóły meczu | |
W40 Bengaluru - twarda | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Zeel Desai | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - halowa | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
27.01.23 Ćwierćfinał | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.01.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-2, 1-1, Lucija Ciric Bagaric - krecz | szczegóły meczu | |
25.01.23 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.23 1. runda | vs. Sijia Wei | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
25.12.22 Finał | vs. Valeria Savinykh | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.12.22 Półfinał | vs. Anastasia Kulikova | 6-72, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.12.22 Ćwierćfinał | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.12.22 2. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 4-2, Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty - krecz | szczegóły meczu | |
21.12.22 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
18.12.22 Finał | vs. Anastasia Kulikova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |