MECZ
27.11.22 | 1. runda klasyf. | Martina Marusinova | Izabela Heinzova | 7-64, 7-62 | W15 Oberpullendorf | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Słowacja
28.04.03, 20 lat
28.04.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
11.12.02, 21 lat
11.12.02, 21 lat
Martina Marusinova vs. Izabela Heinzova - Wzajemne mecze
27.11.22 | 1. runda klasyf. | Martina Marusinova | Izabela Heinzova | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | W15 Oberpullendorf | halowa |
Martina Marusinova form & Izabela Heinzova form
Martina Marusinova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Caterina Odorizzi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Claudia Gasparovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ava Schueller | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Caterina Odorizzi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Nina Alibalic | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Marina Lubsheva | 4-6, 6-0, 10-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Firman | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Daria Yesypchuk | 6-4, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Masa Tanaskovic | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Terezie Prici | 7-67, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Libuse Havlova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Angelina Mihajlovic | 4-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Panna Bartha | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ema Bubalo | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Tijana Sretenovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Sramkova | 4-6, 6-0, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
06.12.22 1. runda | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Izabela Heinzova - ostatnie mecze
W25 Sharm - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Fang An Lin | 2-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Diana Yakovleva | 2-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Ju-Yun Jeng | Ju-Yun Jeng - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Ju-Yun Jeng | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Sholape Ayanbadejo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Nanova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tomoe Yazawa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Vanesa Sulcova | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Karin Persson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Safta | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 2-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Dunlap | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Kanduth | 6-1, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |