MECZ
23.01.20 | 2. runda | Valeriya Olyanovskaya | Martina Colmegna | 5-7, 6-3, 6-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Valeriya Olyanovskaya | Martina Colmegna | |
1. podanie % | 53/98 (54%) | 60/92 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/53 (66%) | 34/60 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/45 (49%) | 16/32 (50%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/92 (46%) | 41/98 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/190 (52%) | 91/190 (48%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Martina Colmegna | |
0-0 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Martina Colmegna | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 4-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-3 | Martina Colmegna | |
0-0 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-30, A-40 | ||
5-4 | Martina Colmegna | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Valeriya Olyanovskaya | 5-5 | |
0-0 | ||
5-6 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-A | ||
5-7 |
2 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Martina Colmegna | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Martina Colmegna | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-2 | Martina Colmegna | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Valeriya Olyanovskaya | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Martina Colmegna | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Martina Colmegna | |
0-0 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Martina Colmegna | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Valeriya Olyanovskaya vs. Martina Colmegna - Wzajemne mecze
23.01.20 | 2. runda | Valeriya Olyanovskaya | Martina Colmegna | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Valeriya Olyanovskaya form & Martina Colmegna form
Valeriya Olyanovskaya - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - krecz | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Martina Colmegna - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |