MECZ
16.08.22 | 1. runda | Martina Colmegna | Anastasia Zhilina | 6-0, 6-0 | W25 Vrnjacka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Martina Colmegna | Anastasia Zhilina | |
1. podanie % | 23/33 (70%) | 36/41 (88%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/23 (83%) | 13/36 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/10 (50%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/41 (68%) | 9/33 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/74 (70%) | 22/74 (30%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anastasia Zhilina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Martina Colmegna | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Anastasia Zhilina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Martina Colmegna | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Anastasia Zhilina | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martina Colmegna | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Zhilina | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martina Colmegna | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
2-0 | Anastasia Zhilina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martina Colmegna | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Anastasia Zhilina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Colmegna | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
07.12.03, 20 lat
07.12.03, 20 lat
Martina Colmegna vs. Anastasia Zhilina - Wzajemne mecze
16.08.22 | 1. runda | Martina Colmegna | Anastasia Zhilina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Vrnjacka | ceglana |
Martina Colmegna form & Anastasia Zhilina form
Martina Colmegna - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu |
Anastasia Zhilina - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.22 2. runda | vs. Ann Akasha Ceuca | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.12.22 1. runda | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 3-1, Giulia Crescenzi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.22 1. runda | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - ceglana | ||||
01.09.22 2. runda | vs. Edda Mamedova | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Sati Aubakirova | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.22 Klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kseniia Eremenko | 5-7, 6-0, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Martina Colmegna | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.22 Klasyf. | vs. Bojana Klincov | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Andjela Lazarevic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Andra Maria Simion | 7-5, 6-75, 6-10 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Georgiana Prodan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
01.08.22 Klasyf. | vs. Maria Toma | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Elena Calzada De Castro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Viktoriya Petrenko | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.05.22 Ćwierćfinał | vs. Yana Mogilnitskaya | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.05.22 2. runda | vs. Valentina Gaggini | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Antonia Samudio | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.05.22 Klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Asumi Yasuhiro | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Elena Karner | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Graovac | 7-5, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu |