MECZ
18.01.17 | 1. runda | Martina Caregaro | Anastasia Bursa | 7-63, 6-3 | Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Martina Caregaro | Anastasia Bursa | |
1. podanie % | 49/82 (60%) | 42/80 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/49 (57%) | 22/42 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/33 (48%) | 13/38 (34%) |
Zdobyte break-ball | 7/19 (37%) | 6/12 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/80 (56%) | 38/82 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/162 (55%) | 73/162 (45%) |
Double foul | 10 | 10 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
27.12.98, 25 lat
27.12.98, 25 lat
Martina Caregaro vs. Anastasia Bursa - Wzajemne mecze
18.01.17 | 1. runda | Martina Caregaro | Anastasia Bursa | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Martina Caregaro form & Anastasia Bursa form
Martina Caregaro - ostatnie mecze
W60 Caserta - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - krecz | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Paula Arias Manjon | - | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - krecz | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - krecz | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Anastasia Bursa - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhaylova | 6-3, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Polina Pavlova | 7-5, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Nastia Anufrieva | 6-73, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
20.07.21 Klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 1. runda klasyf. | vs. Dasha Borodatova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ralina Kalimullina | 4-6, 0-3, - Anastasia Bursa - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.21 Klasyf. | vs. Barbare Eristavi | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Sofia Chachkhiani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 7-5, 4-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Daria Kudashova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 6-3, 2-0, Daria Solovyeva - krecz | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Inga Strelchuk | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Eleni Kampantai | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Montemor - twarda | ||||
27.05.19 Klasyf. | vs. Leonor Oliveira | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.01.19 Klasyf. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 7-5, 3-10 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Katerina Siskova (2004) | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Polina Nazarchuk | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 Klasyf. | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.07.18 2. runda klasyf. | vs. Nasty Surkova | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Almaty - twarda | ||||
08.07.18 Klasyf. | vs. Anna Iakovleva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |