MECZ
23.01.22 | 1. runda klasyf. | Martina Capurro Taborda | Javiera Verdugo | 6-1, 6-1 | W25 Florianopolis | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chile
07.12.04, 19 lat
07.12.04, 19 lat
Martina Capurro Taborda vs. Javiera Verdugo - Wzajemne mecze
23.01.22 | 1. runda klasyf. | Martina Capurro Taborda | Javiera Verdugo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Florianopolis | twarda |
Martina Capurro Taborda form & Javiera Verdugo form
Martina Capurro Taborda - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Camilla Bossi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Taly Licht | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
26.11.23 Finał | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Nadia Podoroska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carole Monnet | 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Solana Sierra | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Victoria Rodriguez | 7-66, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Marie Mettraux | 6-0, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Tatjana Maria | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
06.08.23 Finał | vs. Solana Sierra | 3-6, 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.23 Półfinał | vs. Miriana Tona | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Fernanda Labrana | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu |
Javiera Verdugo - ostatnie mecze
W25 El - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Carlota Mulet Bouza | 6-3, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Darya Shauha | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Julie Belgraver | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Cayetana Gay | 0-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Zi Yi Gao | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
21.05.23 2. runda klasyf. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Baras Matei | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Kristel Isabel Jativa Riofrio | 6-4, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Stewart | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Dariana Vera | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
08.11.22 Klasyf. | vs. Emma Kette | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Lucia Gonzales | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Barranquilla - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Basant Kaur | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ibague - ceglana | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Isidora Cereso | 5-7, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucaramanga - ceglana | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Yuliana Monroy | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Daniela Valentina Tijaro | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Romina Ccuno | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Maria J Espinosa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Camila Romero | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Bianca Bulat | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 1-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Tamara Cherkassova | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Bianca Bulat | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Su Yavuz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |