MECZ
20.05.22 | Ćwierćfinał | Martha Matoula | Michaela Laki | 2-6, 7-66, 6-2 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Martha Matoula | Michaela Laki | |
1. podanie % | 51/83 (61%) | 48/92 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/51 (65%) | 29/48 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/32 (41%) | 17/44 (39%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 6/7 (86%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/92 (50%) | 37/83 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/175 (53%) | 83/175 (47%) |
Double foul | 3 | 8 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Martha Matoula | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Martha Matoula | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Martha Matoula | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Martha Matoula | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-5 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Martha Matoula | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martha Matoula | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martha Matoula | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martha Matoula | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Martha Matoula | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martha Matoula | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martha Matoula | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
3 | ||
Martha Matoula | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Martha Matoula | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martha Matoula | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 15-40 | ||
Martha Matoula | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martha Matoula | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Martha Matoula vs. Michaela Laki - Wzajemne mecze
22.11.22 | 1. runda | Martha Matoula | Michaela Laki | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Heraklion | ceglana |
20.05.22 | Ćwierćfinał | Martha Matoula | Michaela Laki | 2-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Martha Matoula form & Michaela Laki form
Martha Matoula - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Tamara Kostic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Haley Giavara | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Alana Smith | 6-2, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 7-67, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-0, 4-0, Polina Kudermetova - krecz | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 7-611, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Lisa Zaar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu |
Michaela Laki - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Matilde Jorge | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 6-72, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Luana Plaza Araujo | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Selina Dal | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Gaia Parravicini | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Yidi Yang | 6-4, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.11.23 Finał | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Marie Vogt | 0-3, - Michaela Laki - krecz | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Selina Dal | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alicia Martial | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |