MECZ
29.10.20 | 1. runda | Martha Matoula | Magdalini Adaloglou | 0-6, 6-2, 6-1 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Martha Matoula | Magdalini Adaloglou | |
1. podanie % | 34/71 (48%) | 36/76 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/34 (50%) | 23/36 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 23/37 (62%) | 16/40 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/76 (49%) | 31/71 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/147 (52%) | 70/147 (48%) |
Double foul | 5 | 12 |
Asy | 7 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Magdalini Adaloglou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Martha Matoula | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Magdalini Adaloglou | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Martha Matoula | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Magdalini Adaloglou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Martha Matoula | 0-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-6 |
2 | ||
0-0 | Magdalini Adaloglou | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Martha Matoula | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Magdalini Adaloglou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martha Matoula | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Magdalini Adaloglou | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martha Matoula | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Magdalini Adaloglou | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Martha Matoula | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Magdalini Adaloglou | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martha Matoula | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Magdalini Adaloglou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Martha Matoula | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Magdalini Adaloglou | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martha Matoula | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Magdalini Adaloglou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Grecja
05.09.99, 24 lat
05.09.99, 24 lat
Martha Matoula vs. Magdalini Adaloglou - Wzajemne mecze
16.11.20 | 2. runda klasyf. | Martha Matoula | Magdalini Adaloglou | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
29.10.20 | 1. runda | Martha Matoula | Magdalini Adaloglou | 0-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Martha Matoula form & Magdalini Adaloglou form
Martha Matoula - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Tamara Kostic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Haley Giavara | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Alana Smith | 6-2, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 7-67, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-0, 4-0, Polina Kudermetova - krecz | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 7-611, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Lisa Zaar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu |
Magdalini Adaloglou - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 0-6, 0-2, - Magdalini Adaloglou - krecz | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Rikke De Koning | 7-5, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Maahi Shah | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Hikaru Sato | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sayaka Ishii | 5-6, - Magdalini Adaloglou - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Nelise Verster | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 0-3, - Magdalini Adaloglou - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Alana Smith | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Agostina Breval | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Helena Narmont | 6-3, 5-7, 10-1 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Suzanie Pretorius | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Tiffany William | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Radhika Yadav | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
23.05.23 Klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 7-64, 5-7, 10-3 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 2. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Alisha Reayer | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.05.23 Ćwierćfinał | vs. Yufei Ren | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.05.23 2. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Lisa Mays | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |