Rosja
13.10.99, 24 lat
13.10.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
22.04.01, 22 lat
22.04.01, 22 lat
Marina Timofeeva vs. Mariya Poduraeva - Wzajemne mecze
05.12.18 | 2. runda klasyf. | Mariya Poduraeva | Marina Timofeeva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Marina Timofeeva form & Mariya Poduraeva form
Marina Timofeeva - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Dementyeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Carola Cavelli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
17.12.18 2. runda klasyf. | vs. Zi Yi Wang | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.12.18 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Olivia Elliott | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Andjela Vidovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Zoi Meers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Chikalkina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
28.07.18 2. runda klasyf. | vs. Liubov Demidova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Don Benito - dywanowa | ||||
14.07.18 2. runda klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Vdovenco | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nikol Ruseva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Isha Budwal | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
French Open - ceglana | ||||
03.06.18 1. runda | vs. Emma Raducanu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Busra Polat | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.17 Klasyf. | vs. Nina Furmaniak | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Karpiuk | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Klimushkina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Muazzez Demirci | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
26.12.16 Klasyf. | vs. Radia Lalami | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Tara Damnjanovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Mariya Poduraeva - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 1. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Varvara Altukhova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Meng Yi Chen | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |