MECZ
02.12.19 | 2. runda klasyf. | Mariya Poduraeva | Clarissa Gai | 3-6, 6-3, 11-9 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
22.04.01, 22 lat
22.04.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
25.09.98, 25 lat
25.09.98, 25 lat
Mariya Poduraeva vs. Clarissa Gai - Wzajemne mecze
02.12.19 | 2. runda klasyf. | Mariya Poduraeva | Clarissa Gai | 3-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Mariya Poduraeva form & Clarissa Gai form
Mariya Poduraeva - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 1. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Varvara Altukhova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Meng Yi Chen | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Clarissa Gai - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Julyette Steur | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Barbora Matusova | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Anja Draskovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-0, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Oceane Babel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Sophia Biolay | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Luna Meers | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Shreya Tatavarthy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 4-0, Tamara Malesevic - krecz | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Likhitha Kalava | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 2-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Barletta - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Angelica Raggi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Natasha Piludu | 6-4, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Odile Maesfranckx | 6-2, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.19 Klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.19 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Jelena Simic | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
05.12.18 2. runda | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.12.18 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
26.11.18 1. runda | vs. Verena Hofer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Annick Melgers | 7-66, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu |