MECZ
22.05.21 | 1. runda klasyf. | Marine Szostak | Graziella Barrett | 6-0, 6-1 | W15 Sibenik | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
08.06.00, 23 lat
08.06.00, 23 lat
Marine Szostak vs. Graziella Barrett - Wzajemne mecze
22.05.21 | 1. runda klasyf. | Marine Szostak | Graziella Barrett | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Sibenik | ceglana |
Marine Szostak form & Graziella Barrett form
Marine Szostak - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Tamira Paszek | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alessia Popescu | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Marie Vogt | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Nina Potocnik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Louna Zoppas | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Stevic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Audelie Lesauvage | 3-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Gina Feistel | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emily Welker | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Nina Danisova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Georgia Gulin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Aurora Urso | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Veronika Podrez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Podrez | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Graziella Barrett - ostatnie mecze
W25 Loughborough - halowa | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 0-5, - Graziella Barrett - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lydia Besbalta | 3-5, - Graziella Barrett - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ester Ivaldo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Anita Bertoloni | 0-6, 0-3, - Graziella Barrett - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jelusic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Pia Lovric | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.20 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cyan Sun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.12.19 Klasyf. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Rapelang Danielle Sebata | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Lena Delfosse | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Joanna Tomera | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 Klasyf. | vs. Rita Atik | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Lara Kaiser | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Sveva Mazzari | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.06.19 Klasyf. | vs. Sarina Kang | 3-6, - Graziella Barrett - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Margaux Orange | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Irene Lavino | 1-6, 0-2, - Graziella Barrett - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Amel Sammari | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |