Bośnia i Hercegowina
27.04.01, 22 lat
27.04.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Zaneta Malinovic vs. Marina Yudanov - Wzajemne mecze
11.09.17 | Klasyf. | Marina Yudanov | Zaneta Malinovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Zaneta Malinovic form & Marina Yudanov form
Zaneta Malinovic - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 0-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Keira Blackbeard | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anja Gal | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nina Zdravkovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jovana Samoceta | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
23.10.17 Klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Elena Griessner | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Nora Niedmers | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Mey Ayari | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.17 Klasyf. | vs. Marina Yudanov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
27.06.16 2. runda klasyf. | vs. Klara Skopac | - | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
16.05.16 1. runda klasyf. | vs. Xenia Oberson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.05.16 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stosic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
25.04.16 Klasyf. | vs. Mirna Marinovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.04.16 2. runda klasyf. | vs. Ana Marija Medic | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu |
Marina Yudanov - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.20 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.20 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 Klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
23.10.19 2. runda | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.19 Finał | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | szczegóły meczu |