INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dalila Spiteri vs. Marina Yudanov - Wzajemne mecze
29.09.17 | Ćwierćfinał | Marina Yudanov | Dalila Spiteri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Dalila Spiteri form & Marina Yudanov form
Dalila Spiteri - ostatnie mecze
W35 Hammamet - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Marie Benoit | 5-7, 0-2, - Dalila Spiteri - krecz | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 6-73, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Nina Vargova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 6-77, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Lisa Pigato | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-67, 6-71, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Ireni Lucia | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Fanny Stollar | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Sandy Marti | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Marina Yudanov - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.20 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.20 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 Klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
23.10.19 2. runda | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.19 Finał | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | szczegóły meczu |