MECZ
05.07.21 | 1. runda klasyf. | Marina Melnikova | Noma Akugue Noha | 6-1, 4-1, - krecz | Hamburg | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Marina Melnikova | Noma Akugue Noha | |
1. podanie % | 34/48 (71%) | 16/27 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/34 (68%) | 5/16 (31%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/14 (71%) | 6/11 (55%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 16/27 (59%) | 15/48 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 49/75 (65%) | 26/75 (35%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marina Melnikova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marina Melnikova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marina Melnikova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Marina Melnikova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Melnikova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marina Melnikova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Noma Akugue Noha | |
0-0 | ||
4-1 |
5 | ||
t.) | Noma Akugue Noha |
3 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marina Melnikova vs. Noma Akugue Noha - Wzajemne mecze
31.05.23 | 1. runda | Noma Akugue Noha | Marina Melnikova | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Troisdorf | ceglana |
05.07.21 | 1. runda klasyf. | Marina Melnikova | Noma Akugue Noha | 6-1, 4-1, Noma Akugue Noha - krecz | szczegóły meczu | Hamburg | ceglana |
Marina Melnikova form & Noma Akugue Noha form
Marina Melnikova - ostatnie mecze
W75 Chiasso - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Marie Vogt | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Mina Hodzic | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Noma Akugue Noha - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 0-3, - Noma Akugue Noha - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Julia Grabher | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Celine Simunyu | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
25.02.24 Finał | vs. Anna Bondar | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Magali Kempen | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Robin Anderson | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 7-66, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Emeline Dartron | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
08.10.23 Klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Kaja Juvan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Errani | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |