MECZ
17.09.22 | Półfinał | Marina Bassols Ribera | Olga Helmi | 6-0, 6-4 | W60+H Caldas | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Marina Bassols Ribera | Olga Helmi | |
1. podanie % | 38/59 (64%) | 29/47 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/38 (61%) | 12/29 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/21 (43%) | 4/18 (22%) |
Zdobyte break-ball | 7/9 (78%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/47 (66%) | 27/59 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Double foul | 3 | 8 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Marina Bassols Ribera | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marina Bassols Ribera vs. Olga Helmi - Wzajemne mecze
17.09.22 | Półfinał | Marina Bassols Ribera | Olga Helmi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | W60+H Caldas | twarda |
Marina Bassols Ribera form & Olga Helmi form
Marina Bassols Ribera - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
03.12.23 Finał | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu |
Olga Helmi - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |