MECZ
08.09.20 | 1. runda | Marina Bassols Ribera | Ines Murta | 6-0, 6-1 | W25+H Figueira | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Marina Bassols Ribera | Ines Murta | |
1. podanie % | 28/39 (72%) | 28/51 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/28 (86%) | 15/28 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/11 (18%) | 5/23 (22%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/51 (61%) | 13/39 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Marina Bassols Ribera | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Marina Bassols Ribera | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marina Bassols Ribera vs. Ines Murta - Wzajemne mecze
08.09.20 | 1. runda | Marina Bassols Ribera | Ines Murta | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W25+H Figueira | twarda |
03.09.20 | 2. runda | Marina Bassols Ribera | Ines Murta | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Montemor | twarda |
Marina Bassols Ribera form & Ines Murta form
Marina Bassols Ribera - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
03.12.23 Finał | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu |
Ines Murta - ostatnie mecze
W15 Melilla - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - krecz | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.02.23 Finał | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.23 Półfinał | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.23 Finał | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.02.23 Półfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.02.23 2. runda | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu |