MECZ
28.09.20 | 1. runda klasyf. | Marina Bassols Ribera | Celia Cervino Ruiz | 5-7, 6-1, 10-7 | W25 Porto | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marina Bassols Ribera vs. Celia Cervino Ruiz - Wzajemne mecze
28.09.20 | 1. runda klasyf. | Marina Bassols Ribera | Celia Cervino Ruiz | 5-7, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | W25 Porto | twarda |
Marina Bassols Ribera form & Celia Cervino Ruiz form
Marina Bassols Ribera - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
03.12.23 Finał | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu |
Celia Cervino Ruiz - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ana Grubor | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-3, - Celia Cervino Ruiz - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Agra | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
26.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ella Haavisto | 6-0, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Mercedes Garcia Cid | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Suhani Patil | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
09.02.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
09.01.23 Klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-1, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Yelyzaveta Kotliar | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Marie Weckerle | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
27.11.22 Finał | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |