MECZ
15.02.21 | 1. runda klasyf. | Mariia Tkacheva | Tina Vlajic | 6-1, 6-2 | W25 Potchefstroom | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mariia Tkacheva | Tina Vlajic | |
1. podanie % | 22/51 (43%) | 11/37 (30%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/22 (82%) | 6/11 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/29 (55%) | 7/26 (27%) |
Zdobyte break-ball | 5/5 (100%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/37 (65%) | 17/51 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Double foul | 8 | 6 |
Asy | 7 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Tina Vlajic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mariia Tkacheva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Tina Vlajic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mariia Tkacheva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Tina Vlajic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mariia Tkacheva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Tina Vlajic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Mariia Tkacheva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Tina Vlajic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mariia Tkacheva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Tina Vlajic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mariia Tkacheva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Tina Vlajic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mariia Tkacheva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Tina Vlajic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
19.05.01, 22 lat
19.05.01, 22 lat
Mariia Tkacheva vs. Tina Vlajic - Wzajemne mecze
15.02.21 | 1. runda klasyf. | Mariia Tkacheva | Tina Vlajic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Potchefstroom | twarda |
Mariia Tkacheva form & Tina Vlajic form
Mariia Tkacheva - ostatnie mecze
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-2, - Mariia Tkacheva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.12.23 Finał | vs. Kira Pavlova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Yuliya Perapekhina | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Weronika Ewald | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lilli Tagger | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Fang An Lin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Lazarenko | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Yujin Kim | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fang An Lin | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Jenny Duerst | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alisa Kummel | 6-2, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Mariia Masiianskaia | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Salma Drugdova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Valery Gynina | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 2-4, - Mariia Tkacheva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Darya Shauha | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Tina Vlajic - ostatnie mecze
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.11.20 Klasyf. | vs. Larisa Bekmetova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-3, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Montemor - twarda | ||||
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Agata Bachanek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-62, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Sophie Walzl | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
21.08.18 Klasyf. | vs. Ema Mulalic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Andjelka Andric | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Jelena Lukic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Bojana Jovanovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
28.02.18 1. runda | vs. Donnaroza Gouvernante | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 Klasyf. | vs. Bo Luttikhuis | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Dejana Milenkovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |