MECZ
05.01.22 | 1. runda | Mariia Bergen | Emma Van Poppel | 6-0, 6-2 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mariia Bergen | Emma Van Poppel | |
1. podanie % | 34/41 (83%) | 19/38 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/34 (74%) | 6/19 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/7 (43%) | 5/19 (26%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/38 (71%) | 13/41 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/79 (70%) | 24/79 (30%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Emma Van Poppel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mariia Bergen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Emma Van Poppel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mariia Bergen | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Emma Van Poppel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mariia Bergen | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Emma Van Poppel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Mariia Bergen | 1-0 | |
0-0, 30-0, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Emma Van Poppel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mariia Bergen | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Emma Van Poppel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mariia Bergen | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Emma Van Poppel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mariia Bergen | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
Ukraina
12.06.01, 22 lat
10384 $
12.06.01, 22 lat
10384 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
01.02.01, 23 lat
01.02.01, 23 lat
Mariia Bergen vs. Emma Van Poppel - Wzajemne mecze
05.01.22 | 1. runda | Mariia Bergen | Emma Van Poppel | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Mariia Bergen form & Emma Van Poppel form
Mariia Bergen - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Solymar Colling | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Eva Marie Desvignes | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Diana De Simone | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Rylatt | 7-65, 0-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 7-63, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marika Jones | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lea Bathellier | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Gorska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.23 2. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jordan Fenton | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Stojanovski | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Lola Marandel | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Nele Niermann | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Emma Van Poppel - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Montreal - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Ana Grubor | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Jada Bui | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Julia Peer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Elizaveta Koklina | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
11.12.23 Klasyf. | vs. Ametmarie Perez | 6-73, 7-66, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carolyn Campana | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Katya Ramirez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Rebeca Pereira | 7-62, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Oziera Ahmad | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Paula Cembranos | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Adi Gavish | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Isabelle Cherny | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
20.08.23 2. runda klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | - Emma Van Poppel - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Kordik | 7-5, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu |