MECZ
07.12.20 | Klasyf. | Marie Villet | Nikol Palecek | 6-1, 4-6, 10-8 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
15.11.03, 20 lat
15.11.03, 20 lat
Marie Villet vs. Nikol Palecek - Wzajemne mecze
02.02.22 | 1. runda | Marie Villet | Nikol Palecek | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
07.12.20 | Klasyf. | Marie Villet | Nikol Palecek | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Marie Villet form & Nikol Palecek form
Marie Villet - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Daria Kuczer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Alena Kovackova | 3-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nina Radovanovic | 7-5, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Malwina Rowinska | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Ana Giraldi Requena | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Caroline Romeo | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Rituparna Nayak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Karolina Kozakova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Nicole Gadient | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Dominika Salkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Polina Kaibekova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Zhu | 2-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Georgina Hays | 5-7, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Georgia Gulin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Noel | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Nikol Palecek - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Karin Altori | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 6-4, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Sara Donnini | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Aya Bychenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Naoko Eto | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Stankovic | 0-3, - Nikol Palecek - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Arina Bulatova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Shuyue Ma | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Helena Buchwald | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 7-61, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sofiya Volkova | 7-65, 5-0, Sofiya Volkova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Joy De Zeeuw | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Helena Mohamed | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Marente Sijbesma | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |