MECZ
05.08.19 | Klasyf. | Marie Temin | Eline Audenaert | 4-6, 6-2, 10-5 | W25 Koksijde | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Marie Temin | Eline Audenaert | |
1. podanie % | 46/69 (67%) | 40/60 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/46 (67%) | 19/40 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/23 (39%) | 7/20 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/60 (57%) | 29/69 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/129 (57%) | 55/129 (43%) |
Double foul | 7 | 5 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Marie Temin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
0-1 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Marie Temin | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Marie Temin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marie Temin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Marie Temin | 4-4 | |
0-0, 0-15, 30-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Eline Audenaert | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
Marie Temin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Marie Temin | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Eline Audenaert | |
Marie Temin | 2-2 | |
3-2 | Eline Audenaert | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marie Temin | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Eline Audenaert | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Marie Temin | 0-0 | |
0-0 | ||
10-5 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
31.05.99, 24 lat
31.05.99, 24 lat
Marie Temin vs. Eline Audenaert - Wzajemne mecze
05.08.19 | Klasyf. | Marie Temin | Eline Audenaert | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | W25 Koksijde | ceglana |
Marie Temin form & Eline Audenaert form
Marie Temin - ostatnie mecze
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-4, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Split - ceglana | ||||
05.05.22 2. runda | vs. Barbara Haas | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.05.22 Klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-0, 6-73, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.04.22 Klasyf. | vs. Mariana Drazic | 6-4, 1-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
10.04.22 2. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
17.03.22 2. runda | vs. Lara Salden | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.22 1. runda | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.22 Klasyf. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Diane Flament | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
12.03.22 Półfinał | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.03.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.03.22 2. runda | vs. Jenny Lim | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.22 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.22 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
10.12.20 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.20 Klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
24.06.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.20 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Irys Ekani | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Eline Audenaert - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.05.21 Klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.21 Klasyf. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.02.21 2. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.21 2. runda klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.01.21 1. runda | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.08.20 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 Klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.08.20 2. runda klasyf. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu |