MECZ
01.04.19 | 1. runda klasyf. | Marie Mettraux | Agata Bachanek | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polska
25.08.92, 31 lat
25.08.92, 31 lat
Marie Mettraux vs. Agata Bachanek - Wzajemne mecze
01.04.19 | 1. runda klasyf. | Marie Mettraux | Agata Bachanek | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Marie Mettraux form & Agata Bachanek form
Marie Mettraux - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Mara Gae | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Nikola Daubnerova | 3-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-2, 1-0, Kiara Cvetkovic - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Claudia Gasparovic | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Elena Grekul | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.12.23 2. runda | vs. Katherine Barnes | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Francesca Pace | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Lara Diaz Zayas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Pieri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yasmine Kabbaj | 6-71, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Chloe Noel | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Aya El Aouni | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |
Agata Bachanek - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 6-73, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Franziska Kommer | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
24.04.19 Klasyf. | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 6-3, 3-0, Mihaela Lorena Marculescu - krecz | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Ramona Mataruga | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Tina Vlajic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Petric | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Anda Ghinga | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Maria-Aspasia Kotsiou | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
25.06.18 2. runda klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Paulina Mattik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
30.06.14 1. runda klasyf. | vs. Aneta Miksovska | 6-2, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.06.14 2. runda klasyf. | vs. Maria Sakkari | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Olecko - ceglana | ||||
25.05.09 1. runda | vs. Klaudia Gawlik | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Olecko - ceglana | ||||
26.05.08 2. runda | vs. Karolina Kosinska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.05.08 1. runda | vs. Julia Jagodzinska | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu |