MECZ
03.04.21 | 1. runda klasyf. | Marie Benoit | Mariam Bolkvadze | 6-4, 6-0 | Bogota | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Marie Benoit | Mariam Bolkvadze | |
1. podanie % | 37/55 (67%) | 14/38 (37%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/37 (57%) | 7/14 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/18 (44%) | 3/24 (13%) |
Zdobyte break-ball | 7/8 (88%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/38 (74%) | 26/55 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Double foul | 5 | 19 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Marie Benoit | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Mariam Bolkvadze | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Marie Benoit | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Mariam Bolkvadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marie Benoit | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Mariam Bolkvadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marie Benoit | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Mariam Bolkvadze | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marie Benoit | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Mariam Bolkvadze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Marie Benoit | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Mariam Bolkvadze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marie Benoit | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Mariam Bolkvadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marie Benoit | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Mariam Bolkvadze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marie Benoit vs. Mariam Bolkvadze - Wzajemne mecze
03.04.21 | 1. runda klasyf. | Marie Benoit | Mariam Bolkvadze | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Bogota | ceglana |
26.01.15 | 1. runda | Marie Benoit | Mariam Bolkvadze | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | El Kantaoui | twarda |
Marie Benoit form & Mariam Bolkvadze form
Marie Benoit - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Alice Rame | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | Astrid Lew Yan Foon - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Francesca Jones | 6-75, 2-4, - Marie Benoit - krecz | szczegóły meczu | |
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Emma Lene | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
18.02.24 Finał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 2-0, Dalila Spiteri - krecz | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-73, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-0, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-74, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Hanna Chang | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
21.01.24 Finał | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Allura Zamarripa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Allie Kiick | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Julia Middendorf | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Alice Rame | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 3-0, Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Oana Gavrila | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Mariam Bolkvadze - ostatnie mecze
W75 Maribor - halowa | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 7-64, 1-2, - Mariam Bolkvadze - krecz | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. En Shuo Liang | 7-5, 4-2, En Shuo Liang - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | - Mariam Bolkvadze - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
09.02.24 Półfinał | vs. Barbora Palicova | 6-3, 0-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 6-74, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 7-63, 7-61 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Elena Pridankina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Gasanova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 5-7, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Valentina Ryser | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 2-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-1, 6-78, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
17.12.23 Finał | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Robin Anderson | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Margarida Aguas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 7-65, 6-76 | szczegóły meczu |