MECZ
16.07.18 | Klasyf. | Marianne Argyrokastriti | Mirabelle Njoze | 6-1, 6-0 | Brussels | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Marianne Argyrokastriti | Mirabelle Njoze | |
1. podanie % | 22/32 (69%) | 28/43 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/22 (86%) | 13/28 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 3/15 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/43 (63%) | 7/32 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/75 (69%) | 23/75 (31%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Marianne Argyrokastriti | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Mirabelle Njoze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Mirabelle Njoze | |
0-0, 15-40 | ||
2-1 | Mirabelle Njoze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marianne Argyrokastriti | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Mirabelle Njoze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marianne Argyrokastriti | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Mirabelle Njoze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Mirabelle Njoze | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Mirabelle Njoze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marianne Argyrokastriti | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Mirabelle Njoze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marianne Argyrokastriti | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Grecja
01.10.01, 22 lat
01.10.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Marianne Argyrokastriti vs. Mirabelle Njoze - Wzajemne mecze
16.07.18 | Klasyf. | Marianne Argyrokastriti | Mirabelle Njoze | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Brussels | ceglana |
Marianne Argyrokastriti form & Mirabelle Njoze form
Marianne Argyrokastriti - ostatnie mecze
W15 San - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Sara Daavettila | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Mary Lewis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Seha Yu | 6-3, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.07.21 Klasyf. | vs. Katja Wiersholm | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Gianna Pielet | 7-65, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Vineetha Mummadi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.07.21 2. runda klasyf. | vs. Gianna Pielet | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
12.11.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-73, 6-72 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
08.11.18 2. runda | vs. Elina Nepliy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.18 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Lillian Mould | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
20.07.18 Ćwierćfinał | vs. Lara Salden | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.18 2. runda | vs. Clothilde De Bernardi | Clothilde De Bernardi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
18.07.18 1. runda | vs. Zara De Schutter | 7-65, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.07.18 Klasyf. | vs. Mirabelle Njoze | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Danai Petroula | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sandy Callios | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
De Haan - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Mirabelle Njoze - ostatnie mecze
W15 Antalya - twarda | ||||
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Basak Eraydin | - Mirabelle Njoze - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-1, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Petrenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 5-7, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.11.19 2. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Annika Chiara Rittberger | 6-4, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Petra Csabi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Anja Draskovic | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Graovac | 6-73, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.10.19 Klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 5-7, 10-2 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
16.07.18 Klasyf. | vs. Marianne Argyrokastriti | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Malin Leysen | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Carolina Bulatovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
30.11.17 2. runda | vs. Anna-Giulia Remondina | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.17 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.17 1. runda | vs. Maissane Aik Haymoz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
01.11.17 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.10.17 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |