MECZ
29.05.19 | 1. runda | Mariam Dalakishvili | Eliz Maloney | 6-1, 6-4 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mariam Dalakishvili | Eliz Maloney | |
1. podanie % | 38/59 (64%) | 26/40 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/38 (74%) | 15/26 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/21 (48%) | 5/14 (36%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/40 (50%) | 21/59 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/99 (59%) | 41/99 (41%) |
Double foul | 6 | 3 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mariam Dalakishvili | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mariam Dalakishvili | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mariam Dalakishvili | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mariam Dalakishvili | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mariam Dalakishvili | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mariam Dalakishvili | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mariam Dalakishvili | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mariam Dalakishvili | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mariam Dalakishvili | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mariam Dalakishvili vs. Eliz Maloney - Wzajemne mecze
29.05.19 | 1. runda | Mariam Dalakishvili | Eliz Maloney | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Mariam Dalakishvili form & Eliz Maloney form
Mariam Dalakishvili - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Telavi - ceglana | ||||
21.07.21 2. runda | vs. Victoria Bosio | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Telavi - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Iuliia Nikitina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Julie Belgraver | 0-4, - Mariam Dalakishvili - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.06.21 2. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Tamara Curovic | 2-0, Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
25.05.21 1. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
20.05.21 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.21 1. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
17.04.21 Półfinał | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.04.21 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.04.21 2. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 2-0, Ksenia Laskutova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Sabine Rutlauka | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.03.21 Klasyf. | vs. Jenna Defalco | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Sara Donnini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Eliz Maloney - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pretoria - twarda | ||||
13.03.23 Klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |