MECZ
14.07.22 | 2. runda | Mariam Bolkvadze | Ankita Raina | 6-1, 6-3 | W25 Nur | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mariam Bolkvadze | Ankita Raina | |
1. podanie % | 27/45 (60%) | 31/49 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/27 (74%) | 15/31 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/18 (50%) | 5/18 (28%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/49 (59%) | 16/45 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Double foul | 7 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mariam Bolkvadze | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ankita Raina | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Ankita Raina | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Ankita Raina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 5-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ankita Raina | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ankita Raina | |
0-0, 30-0 | ||
Mariam Bolkvadze | 3-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
Mariam Bolkvadze | 4-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Mariam Bolkvadze | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], A-40 | ||
5-1 | Ankita Raina | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Mariam Bolkvadze | 5-2 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mariam Bolkvadze vs. Ankita Raina - Wzajemne mecze
14.07.22 | 2. runda | Mariam Bolkvadze | Ankita Raina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Nur | twarda |
Mariam Bolkvadze form & Ankita Raina form
Mariam Bolkvadze - ostatnie mecze
W75 Maribor - halowa | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 7-64, 1-2, - Mariam Bolkvadze - krecz | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. En Shuo Liang | 7-5, 4-2, En Shuo Liang - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | - | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
09.02.24 Półfinał | vs. Barbora Palicova | 6-3, 0-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 6-74, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 7-63, 7-61 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Elena Pridankina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Gasanova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 5-7, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Valentina Ryser | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 2-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-1, 6-78, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
17.12.23 Finał | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Robin Anderson | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Margarida Aguas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 7-65, 6-76 | szczegóły meczu |
Ankita Raina - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Yeon Woo Ku | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Zeel Desai | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Katie Volynets | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Sara Bejlek | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Rutuja Bhosale | 1-2, - Ankita Raina - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 2-1, Kateryna Volodko - krecz | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Jule Niemeier | 2-6, 7-5, 6-78 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 Klasyf. | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Linda Noskova | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |