MECZ
08.02.20 | Półfinał | Maria Timofeeva | Margaux Orange | 6-1, 6-3 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Maria Timofeeva | Margaux Orange | |
1. podanie % | 42/55 (76%) | 51/70 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/42 (64%) | 26/51 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/13 (54%) | 5/19 (26%) |
Zdobyte break-ball | 6/16 (38%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/70 (56%) | 21/55 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/125 (58%) | 52/125 (42%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Margaux Orange | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Maria Timofeeva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
1-1 | Margaux Orange | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Maria Timofeeva | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Margaux Orange | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maria Timofeeva | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Margaux Orange | |
6-1 |
2 | ||
Maria Timofeeva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Margaux Orange | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maria Timofeeva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Margaux Orange | |
0-0, 15-0 | ||
3-2 | Margaux Orange | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Timofeeva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Margaux Orange | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Maria Timofeeva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maria Timofeeva vs. Margaux Orange - Wzajemne mecze
08.02.20 | Półfinał | Maria Timofeeva | Margaux Orange | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Maria Timofeeva form & Margaux Orange form
Maria Timofeeva - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Claire Liu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Stakusic | 2-6, 0-3, - Maria Timofeeva - krecz | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Timea Babos | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 6-2, 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.24 4. runda | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 3. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Priscilla Hon | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Astra Sharma | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Hiromi Abe | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Humera Baharmus | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Arianne Hartono | 6-710, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 5-4, Kateryna Volodko - krecz | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
23.07.23 Finał | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.07.23 Półfinał | vs. Nadia Podoroska | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Kaja Juvan | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Daria Saville | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.07.23 Klasyf. | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda | vs. Eva Lys | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu |
Margaux Orange - ostatnie mecze
W25 Les - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
24.03.21 1. runda | vs. Lois Boisson | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 Klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
15.03.21 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Zoe Billon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Celia Belle Mohr | 7-63, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Giulia Morlet | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Ling Zhang | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.20 Półfinał | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Beatrice Lombardo | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 2-0, Mihaela Djakovic - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
24.01.20 2. runda | vs. Alize Lim | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 Klasyf. | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.20 1. runda | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda klasyf. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
02.11.19 Półfinał | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |