Niemcy
26.08.00, 23 lat
26.08.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Dania
03.12.91, 32 lat
03.12.91, 32 lat
Lola Mireille Glantz vs. Maria Jespersen - Wzajemne mecze
17.03.18 | 1. runda klasyf. | Maria Jespersen | Lola Mireille Glantz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
Lola Mireille Glantz form & Maria Jespersen form
Lola Mireille Glantz - ostatnie mecze
W15 Les - twarda | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
11.07.22 2. runda klasyf. | vs. Elena Giovanna Giessler | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Camilia Samel Druz | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.12.20 1. runda | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.12.20 Klasyf. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Daniela Jelinkova | 6-3, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.20 Klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Fatma Mornagui | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Funchal - twarda | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Sabina Dadaciu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 6-3, 3-1, Demi Tran - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 6-4, 5-7, 1-10 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elva Andrea Brindis Sanchez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Katya Ramirez | 6-0, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Fanni Gecsek | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Graovac | 6-1, 3-0, Angelina Graovac - krecz | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Ilayda Baykan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ten | - | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Patricija Spaka | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Anne Knuettel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Maria Jespersen - ostatnie mecze
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
09.04.18 Klasyf. | vs. Alice Rame | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Mirjam Bjorklund | 7-64, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mey Ayari | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | - Maria Jespersen - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
23.03.18 2. runda | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.03.18 1. runda | vs. Josephine Boualem | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.18 Klasyf. | vs. Laura Heinrichs | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 2-6, 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Copenhagen - ceglana | ||||
28.07.14 Klasyf. | vs. Mathilda Malm | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.07.14 1. runda | vs. Malin Ulvefeldt | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.07.14 2. runda | vs. Karen Barritza | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.07.14 1. runda klasyf. | vs. Michele Erkens | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Helsingborg - dywanowa | ||||
18.02.13 Klasyf. | vs. Mai Grage | 7-66, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.02.13 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.13 1. runda klasyf. | vs. Lisa Andersson | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linkoping - halowa | ||||
11.02.13 1. runda klasyf. | vs. Donika Bashota | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
29.10.12 1. runda klasyf. | vs. Deimante Bulatovaite | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.10.12 Klasyf. | vs. Theresa Kleinsteuber | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
15.10.12 1. runda klasyf. | vs. Natalia Kolat | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.09.12 Klasyf. | vs. Karin Kennel | 7-64, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.12 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Maksimchenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.12 1. runda | vs. Diana Enache | 3-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
17.09.12 1. runda klasyf. | vs. Olena Kyrpot | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.12 Klasyf. | vs. Patricia Cortes | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.12 1. runda | vs. An-Sophie Mestach | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - twarda | ||||
09.07.12 2. runda klasyf. | vs. Hirono Watanabe | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.07.12 1. runda klasyf. | vs. Philippa Tepper | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Istanbul - twarda | ||||
02.07.12 1. runda klasyf. | vs. Julie Tringa | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |