Kolumbia
22.03.97, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Japonia
28.07.00, 23 lat
Kolumbia
23.05.93, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Japonia
03.08.01, 22 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maria Herazo Gonzalez/Yuliana Lizarazo vs. Ayumi Koshiishi/Himeno Sakatsume - Wzajemne mecze
19.02.21 | Ćwierćfinał | Maria Herazo Gonzalez/Yuliana Lizarazo | Ayumi Koshiishi/Himeno Sakatsume | 6-1, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Maria Herazo Gonzalez form & Ayumi Koshiishi form
Maria Herazo Gonzalez/Yuliana Lizarazo - ostatnie mecze
Bogota - ceglana |
08.04.22 Półfinał | vs. Emina Bektas/Tara Moore | 4-6, 6-75 | | szczegóły meczu |
08.04.22 Ćwierćfinał | vs. Natela Dzalamidze/Sabrina Santamaria | 7-5, 2-6, 10-8 | | szczegóły meczu |
04.04.22 1. runda | vs. Reka-Luca Jani/Panna Udvardy | 1-6, 6-2, 11-9 | | szczegóły meczu |
W25 Santo - twarda |
26.02.22 Półfinał | vs. Jasmijn Gimbrere/Isabelle Haverlag | 5-7, 6-2, 8-10 | | szczegóły meczu |
25.02.22 Ćwierćfinał | vs. Marina Bassols Ribera/Joanne Zuger | 7-66, 2-6, 10-7 | | szczegóły meczu |
24.02.22 1. runda | vs. Jessie Aney/Jessica Failla | 3-6, 6-2, 12-10 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - ceglana |
20.02.21 Półfinał | vs. Jessie Aney/Ingrid Martins | 6-4, 4-6, 10-8 | | szczegóły meczu |
20.02.21 Finał | vs. Cristina Dinu/Chantal Skamlova | 1-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
19.02.21 Ćwierćfinał | vs. Ayumi Koshiishi/Himeno Sakatsume | 6-1, 5-7, 10-6 | | szczegóły meczu |
17.02.21 1. runda | vs. Nicole Khirin/Shavit Kimchi | 6-1, 7-5 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - ceglana |
11.02.21 Ćwierćfinał | vs. Marta Custic/Ane Mintegi Del Olmo | - | | szczegóły meczu |
10.02.21 1. runda | vs. Anna Chekanskaya/Defne Cirpanli | 6-4, 3-6, 10-3 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - ceglana |
07.02.21 Finał | vs. Petia Arshinkova/Gergana Topalova | 6-2, 6-1 | | szczegóły meczu |
06.02.21 Półfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru/Nika Radisic | 6-4, 7-5 | | szczegóły meczu |
05.02.21 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio/Melania Delai | 4-6, 6-1, 10-8 | | szczegóły meczu |
04.02.21 1. runda | vs. Victoria Mikhaylova/Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-0 | | szczegóły meczu |
W25 Antalya - ceglana |
03.03.20 1. runda | vs. Dalma Galfi/Valeriya Strakhova | 6-2, 0-6, 8-10 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - ceglana |
29.02.20 Finał | vs. Gozal Ainitdinova/Zoziya Kardava | 7-64, 6-71, 10-12 | | szczegóły meczu |
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Ipek Oz/Melis Sezer | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
28.02.20 Półfinał | vs. Cemre Anil/Oana Georgeta Simion | 7-65, 7-63 | | szczegóły meczu |
25.02.20 1. runda | vs. Eleonora Molinaro/Manca Pislak | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
Fed Cup - ceglana |
07.02.20 | vs. Veronica Cepede Royg/Lara Escauriza | 6-2, 4-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
05.02.20 | vs. Daniela Ramirez/Aymet Uzcategui | 6-1, 6-0 | | szczegóły meczu |
W25 Cucuta - ceglana |
21.10.19 1. runda | vs. Laura Ximena Matamoros Galeano/Andrea Ocampo | 6-2, 6-1 | | szczegóły meczu |
21.10.19 Ćwierćfinał | vs. Lara Escauriza/Jazmin Ortenzi | 6-1, 6-4 | | szczegóły meczu |
21.10.19 Półfinał | vs. Carolina Meligeni Alves/Renata Zarazua | 6-73, 2-6 | | szczegóły meczu |
Bogota - ceglana |
11.04.19 Ćwierćfinał | vs. Lara Arruabarrena/Sara Sorribes Tormo | 2-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
08.04.19 1. runda | vs. Ysaline Bonaventure/Jacqueline Cako | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
Bogota - ceglana |
11.04.18 1. runda | vs. Jacqueline Cako/Cornelia Lister | 4-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Antalya - twarda |
09.05.16 1. runda | vs. Dana Kremer/Lisa-Marie Maetschke | 5-2, Dana Kremer/Lisa-Marie Maetschke - krecz | | szczegóły meczu |
Ayumi Koshiishi/Himeno Sakatsume - ostatnie mecze
W15 Lousada - halowa |
24.11.21 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru/Natalia Szabanin | 5-7, 4-6 | | szczegóły meczu |
W25 Funchal - twarda |
16.11.21 1. runda | vs. Ines Murta/Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
W15 Monastir - twarda |
18.05.21 1. runda | vs. Sakura Hosogi/Erika Sema | 4-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
W15 Monastir - twarda |
14.05.21 Półfinał | vs. Lauren Proctor/Anna Ulyashchenko | 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
13.05.21 Ćwierćfinał | vs. Olivia Gram/Maria Paulina Perez Garcia | Olivia Gram/Maria Paulina Perez Garcia - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |
12.05.21 1. runda | vs. Sakura Hosogi/Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-3 | | szczegóły meczu |
W15 Monastir - twarda |
06.05.21 Ćwierćfinał | vs. Angelica Raggi/Chiara Scholl | 6-2, 4-6, 9-11 | | szczegóły meczu |
05.05.21 1. runda | vs. Kelia Le Bihan/Mallaurie Noel | 6-4, 7-5 | | szczegóły meczu |
W15 Monastir - twarda |
28.04.21 1. runda | vs. Kelia Le Bihan/Mallaurie Noel | 2-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - ceglana |
19.02.21 Ćwierćfinał | vs. Maria Herazo Gonzalez/Yuliana Lizarazo | 1-6, 7-5, 6-10 | | szczegóły meczu |
17.02.21 1. runda | vs. Darya Astakhova/Vlada Ekshibarova | 7-5, 6-4 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - ceglana |
09.02.21 1. runda | vs. Victoria Bosio/Ingrid Martins | 1-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - ceglana |
04.02.21 1. runda | vs. Petia Arshinkova/Gergana Topalova | 2-6, 6-73 | | szczegóły meczu |
W25 Kyoto - halowa |
02.09.19 1. runda | vs. Miharu Imanishi/Robu Kajitani | 2-6, 7-64, 5-10 | | szczegóły meczu |
W25 Nanao - dywanowa |
26.08.19 1. runda | vs. Hiromi Abe/Anri Nagata | 3-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
W25 Nonthaburi - twarda |
29.07.19 1. runda | vs. Alana Parnaby/Yidi Yang | 5-7, 5-7 | | szczegóły meczu |
W25 Daegu - twarda |
03.06.19 1. runda | vs. Ji-Hee Choi/Na-Lae Han | 6-76, 1-6 | | szczegóły meczu |
W15 Xiamen - twarda |
18.03.19 1. runda | vs. Meiqi Guo/Jiaxi Lu | 3-6, 0-6 | | szczegóły meczu |