MECZ
25.02.20 | 1. runda | Margaux Orange | Petia Arshinkova | 6-1, 7-5 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Margaux Orange | Petia Arshinkova | |
1. podanie % | 37/61 (61%) | 43/63 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/37 (65%) | 22/43 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/24 (67%) | 9/20 (45%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/63 (51%) | 21/61 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/124 (58%) | 52/124 (42%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Margaux Orange | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Petia Arshinkova | |
Margaux Orange | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Margaux Orange | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Margaux Orange | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-A[BP] | ||
0-1 | Petia Arshinkova | |
0-0 | ||
Margaux Orange | 1-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Margaux Orange | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Margaux Orange | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Margaux Orange | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Petia Arshinkova | |
0-0 | ||
Margaux Orange | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Margaux Orange vs. Petia Arshinkova - Wzajemne mecze
25.02.20 | 1. runda | Margaux Orange | Petia Arshinkova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Margaux Orange form & Petia Arshinkova form
Margaux Orange - ostatnie mecze
W25 Les - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
24.03.21 1. runda | vs. Lois Boisson | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 Klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Zoe Billon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.21 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Celia Belle Mohr | 7-63, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Giulia Morlet | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Ling Zhang | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.20 Półfinał | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Beatrice Lombardo | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 2-0, Mihaela Djakovic - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
24.01.20 2. runda | vs. Alize Lim | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 Klasyf. | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.20 1. runda | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda klasyf. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
02.11.19 Półfinał | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Petia Arshinkova - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.04.21 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.04.21 1. runda | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.21 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.21 1. runda | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
12.09.20 Półfinał | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.12.19 1. runda | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |