MECZ
23.01.20 | 1. runda | Margaux Orange | Gemma Lairon Navarro | 6-2, 6-2 | W15 Manacor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Margaux Orange | Gemma Lairon Navarro | |
1. podanie % | 26/46 (57%) | 33/44 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/26 (77%) | 16/33 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/20 (50%) | 5/11 (45%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/44 (52%) | 16/46 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/90 (59%) | 37/90 (41%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Margaux Orange vs. Gemma Lairon Navarro - Wzajemne mecze
23.01.20 | 1. runda | Margaux Orange | Gemma Lairon Navarro | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Manacor | twarda |
Margaux Orange form & Gemma Lairon Navarro form
Margaux Orange - ostatnie mecze
W25 Les - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
24.03.21 1. runda | vs. Lois Boisson | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 Klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Zoe Billon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.21 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Celia Belle Mohr | 7-63, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Giulia Morlet | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Ling Zhang | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.20 Półfinał | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Beatrice Lombardo | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 2-0, Mihaela Djakovic - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
24.01.20 2. runda | vs. Alize Lim | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 1. runda | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.01.20 Klasyf. | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda klasyf. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
02.11.19 Półfinał | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Gemma Lairon Navarro - ostatnie mecze
W15 Valencia - ceglana | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Kalyakina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Ange Ortega Mateu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
21.03.22 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
16.03.22 1. runda | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
03.11.20 Klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Lara Marco Mas | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Taisia Yakunina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Mina Hodzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Laura Schaeder | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Margaux Orange | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Linda Noskova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 5-7, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Lohoff | 6-2, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Estrella Cabeza-Candela | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Carmen Garri Murcia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vitoria - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Irina Cantos Siemers | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cantanhede - dywanowa | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |