MECZ
31.01.21 | 1. runda klasyf. | Margaux Komano | Eun Ji Lee | 6-4, 6-1 | W15 Manacor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Francja
25.12.01, 22 lat
25.12.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
09.09.04, 19 lat
09.09.04, 19 lat
Margaux Komano vs. Eun Ji Lee - Wzajemne mecze
31.01.21 | 1. runda klasyf. | Margaux Komano | Eun Ji Lee | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Manacor | twarda |
Margaux Komano form & Eun Ji Lee form
Margaux Komano - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Britney Chiu | 6-75, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Karma Yacavino | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Hina Inoue | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Jiale Zhang | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Chelsea May Samways | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-72, 7-5, 11-13 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Nana Kawagishi | 0-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-76, 4-10 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Silbereisen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Caroline Brack | 6-73, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Jana Vanik | 6-4, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 2-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Conde | 3-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Lucie Brun | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alexa Volkov | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Georgia Gulin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Linda Ajimi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Weronika Ewald | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Hiba Heni | 6-0, 0-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Elena Grekul | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Eun Ji Lee - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Benedetta Baratto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Carolina Troiano | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Mariam Atia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Grom | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Dami Lee | 6-1, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Sooin Lee | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yeo Kyung Kim | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Se-Yeon Yang | 6-2, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Hayoung Chung | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Britney Chiu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sharanya Shetty | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sun Min Ha | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eun Bi Lee | 7-65, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Aralova | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.23 Klasyf. | vs. Iuliia Iudenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Safta | 5-7, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Salma Drugdova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Kristina Kuksina | 6-2, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
11.09.22 2. runda klasyf. | vs. Klara Sameliak | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
04.09.22 2. runda klasyf. | vs. Klara Sameliak | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Keren Mor | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |