MECZ
29.01.20 | Klasyf. | Margarita Ignatjeva | Sabrina Rittberger | 6-4, 6-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lotwa
25.06.01, 22 lat
17569 $
25.06.01, 22 lat
17569 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
06.05.97, 26 lat
11648 $
06.05.97, 26 lat
11648 $
Margarita Ignatjeva vs. Sabrina Rittberger - Wzajemne mecze
29.01.20 | Klasyf. | Margarita Ignatjeva | Sabrina Rittberger | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Margarita Ignatjeva form & Sabrina Rittberger form
Margarita Ignatjeva - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 Klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Sabrina Rittberger - ostatnie mecze
W15 Sibenik - ceglana | ||||
24.05.21 Klasyf. | vs. Federica Rossi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Lisa-Marie Rioux | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Isabel Blazevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-4, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.20 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Helena Stevic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Otocec - ceglana | ||||
01.09.20 Klasyf. | vs. Tara Wurth | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Mukhortova | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lara Panfilov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.20 Klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 Klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Yixuan Li | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Viktoriya Petrenko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-0, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Annika Chiara Rittberger | 5-3, Annika Chiara Rittberger - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Mia Mack | 1-6, 7-5, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Polina Gubina | 4-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |