MECZ
26.01.20 | 1. runda klasyf. | Margarita Ignatjeva | Andra Cristina Captan | 6-72, 6-2, 10-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lotwa
25.06.01, 22 lat
17569 $
25.06.01, 22 lat
17569 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
01.10.01, 22 lat
01.10.01, 22 lat
Margarita Ignatjeva vs. Andra Cristina Captan - Wzajemne mecze
26.01.20 | 1. runda klasyf. | Margarita Ignatjeva | Andra Cristina Captan | 6-72, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Margarita Ignatjeva form & Andra Cristina Captan form
Margarita Ignatjeva - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.23 1. runda | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.23 Klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Andra Cristina Captan - ostatnie mecze
W15 Bad - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Andjela Jocovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Ozlem Uslu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
08.09.20 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 3-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Agureeva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 7-62, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.11.19 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Karina Kalkenova | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.11.19 2. runda klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Andreea Rosca | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Olga Terletska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ana Maria Gabriela Taranu | 6-4, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Iulia Maria Farcas | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |