MECZ
28.11.22 | 1. runda klasyf. | Marente Sijbesma | Keira Blackbeard | 6-1, 6-3 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Holandia
01.04.04, 20 lat
01.04.04, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
14.07.03, 20 lat
14.07.03, 20 lat
Marente Sijbesma vs. Keira Blackbeard - Wzajemne mecze
28.11.22 | 1. runda klasyf. | Marente Sijbesma | Keira Blackbeard | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Marente Sijbesma form & Keira Blackbeard form
Marente Sijbesma - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Alice Soulie | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Paola Lopez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 2-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabella Maria Serban | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Cristina Diaz Adrover | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 1-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Biot | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Carlotta Moccia | 6-73, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Chloe Noel | 6-4, Chloe Noel - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Saoirse Breen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Luisa Hrda | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tanisha Kashyap | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Georgia Gulin | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Warda Ait El Bachir | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Keira Blackbeard - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Yu Shan | 1-6, 7-66, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Dilana Rsovac | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Milana Safiullina | Milana Safiullina - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Melis Sakiroglu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Florencia Belen Moron | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Eunji Oh | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carlotta Moccia | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Johanna Silva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Shivaani Ganesh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Camilla Bossi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Visintini | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Meriem Makhlouf | - Keira Blackbeard - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lakshmi Gowda | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Frayman | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Andrea Roots | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
07.05.23 Klasyf. | vs. Beatrise Zeltina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | Meryem Alexandra Guener - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |