MECZ
21.10.21 | 2. runda | Mara Guth | Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-4 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mara Guth | Kathleen Kanev | |
1. podanie % | 67/101 (66%) | 73/103 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/67 (63%) | 40/73 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/34 (41%) | 14/30 (47%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 6/7 (86%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/103 (48%) | 45/101 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 105/204 (51%) | 99/204 (49%) |
Double foul | 6 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mara Guth | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mara Guth | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mara Guth | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mara Guth | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mara Guth | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mara Guth | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Mara Guth | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mara Guth | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mara Guth | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mara Guth | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mara Guth | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Mara Guth | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mara Guth | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mara Guth | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mara Guth | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mara Guth | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mara Guth vs. Kathleen Kanev - Wzajemne mecze
21.10.21 | 2. runda | Mara Guth | Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Mara Guth form & Kathleen Kanev form
Mara Guth - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 3-3, Carolina Kuhl - krecz | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Britney Chiu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Jenny Lim | 6-72, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Kayla Cross | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-64, 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 3-6, 7-5, 4-0, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-65, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Popescu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Aya El Aouni | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Amelie Smejkalova | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 Finał | vs. Elena Pridankina | 6-74, - Mara Guth - krecz | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Kathleen Kanev - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |