MECZ
22.10.21 | Ćwierćfinał | Mara Guth | Chiraz Bechri | 6-2, 2-0, - krecz | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mara Guth | Chiraz Bechri | |
1. podanie % | 34/49 (69%) | 14/25 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/34 (62%) | 3/14 (21%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/15 (40%) | 2/11 (18%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/25 (80%) | 22/49 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 47/74 (64%) | 27/74 (36%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mara Guth vs. Chiraz Bechri - Wzajemne mecze
22.10.21 | Ćwierćfinał | Mara Guth | Chiraz Bechri | 6-2, 2-0, Chiraz Bechri - krecz | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
13.10.21 | 1. runda | Mara Guth | Chiraz Bechri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Mara Guth form & Chiraz Bechri form
Mara Guth - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 3-3, Carolina Kuhl - krecz | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Britney Chiu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Jenny Lim | 6-72, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Kayla Cross | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-64, 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 3-6, 7-5, 4-0, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-65, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Popescu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Aya El Aouni | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Amelie Smejkalova | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 Finał | vs. Elena Pridankina | 6-74, - Mara Guth - krecz | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Chiraz Bechri - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Gina Feistel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ines Ibbou | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Han Shi | 3-6, 1-2, - Chiraz Bechri - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Elena Grekul | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Brandy Walker | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Francesca Covi | - Chiraz Bechri - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Nagomi Higashitani | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Tian Jialin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-65, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Margaux Komano | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Carina Syrtveit | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Julia Ronney | 5-7, - Chiraz Bechri - krecz | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Luisa Hrda | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Hiroko Kuwata | - Chiraz Bechri - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Sofia Avataneo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kuzmova | 0-4, - Chiraz Bechri - krecz | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Karine Marion Job | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Margaux Komano | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Selina Dal | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-63, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Sharrmadaa Baluu | 7-5, Sharrmadaa Baluu - krecz | szczegóły meczu |