MECZ
02.09.20 | 1. runda | Manca Pislak | Timea Jaruskova | 7-5, 6-4 | W15 Otocec | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Manca Pislak | Timea Jaruskova | |
1. podanie % | 48/76 (63%) | 50/67 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/48 (56%) | 20/50 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/28 (39%) | 8/17 (47%) |
Zdobyte break-ball | 8/12 (67%) | 6/8 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/67 (58%) | 38/76 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/143 (54%) | 66/143 (46%) |
Double foul | 9 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manca Pislak | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Manca Pislak | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Manca Pislak | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Manca Pislak | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Manca Pislak | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Manca Pislak | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Manca Pislak | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Manca Pislak | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Manca Pislak | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Manca Pislak | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Manca Pislak | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Manca Pislak vs. Timea Jaruskova - Wzajemne mecze
02.09.20 | 1. runda | Manca Pislak | Timea Jaruskova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Otocec | ceglana |
Manca Pislak form & Timea Jaruskova form
Manca Pislak - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Shubina | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-74, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maja Miscevic | 4-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anja Stankovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Arina Bulatova | 6-1, 6-72, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Greta Fenyves | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 1-4, - Manca Pislak - krecz | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
07.05.23 Klasyf. | vs. Emma Rizzetto | 6-72, 0-2, - Manca Pislak - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Maribor - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
28.09.22 Klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 2. runda klasyf. | vs. Panna Bartha | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
29.08.22 Klasyf. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Timea Jaruskova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.22 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |