MECZ
27.04.21 | 1. runda | Manca Pislak | Romy Koelzer | 6-1, 6-3 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Manca Pislak | Romy Koelzer | |
1. podanie % | 31/48 (65%) | 30/44 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/31 (55%) | 8/30 (27%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/17 (53%) | 5/14 (36%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/44 (70%) | 22/48 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Double foul | 7 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Manca Pislak | 0-0 | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manca Pislak | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Manca Pislak | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Manca Pislak | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Manca Pislak | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manca Pislak | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Manca Pislak | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Manca Pislak | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Manca Pislak vs. Romy Koelzer - Wzajemne mecze
27.04.21 | 1. runda | Manca Pislak | Romy Koelzer | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Manca Pislak form & Romy Koelzer form
Manca Pislak - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Shubina | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-74, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maja Miscevic | 4-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anja Stankovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Arina Bulatova | 6-1, 6-72, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Greta Fenyves | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 1-4, - Manca Pislak - krecz | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
07.05.23 Klasyf. | vs. Emma Rizzetto | 6-72, 0-2, - Manca Pislak - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Maribor - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
28.09.22 Klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 2. runda klasyf. | vs. Panna Bartha | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
29.08.22 Klasyf. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Romy Koelzer - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.20 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.20 Ćwierćfinał | vs. Ani Amiraghyan | - Romy Koelzer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 Finał | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.20 Półfinał | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.20 Ćwierćfinał | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.20 2. runda | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 Finał | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.20 Półfinał | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.11.20 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.20 Ćwierćfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.20 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.20 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |