MECZ
06.08.19 | Klasyf. | Manca Pislak | Katerina Tsygourova | 7-5, 6-3 | W25 Cordenons | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Manca Pislak | Katerina Tsygourova | |
1. podanie % | 55/70 (79%) | 51/80 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/55 (56%) | 29/51 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/15 (53%) | 8/29 (28%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/80 (54%) | 31/70 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/150 (55%) | 68/150 (45%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Manca Pislak | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Katerina Tsygourova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manca Pislak | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-0 | Katerina Tsygourova | |
0-0 | ||
Manca Pislak | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
3-2 | Katerina Tsygourova | |
0-0 | ||
Manca Pislak | 4-2 | |
4-3 | Katerina Tsygourova | |
0-0, 0-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Manca Pislak | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
5-4 | Katerina Tsygourova | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Manca Pislak | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-5 | Katerina Tsygourova | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Manca Pislak | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Katerina Tsygourova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Manca Pislak | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Katerina Tsygourova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Manca Pislak | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Katerina Tsygourova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Manca Pislak | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Katerina Tsygourova | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Manca Pislak | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40, 40-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Manca Pislak vs. Katerina Tsygourova - Wzajemne mecze
06.08.19 | Klasyf. | Manca Pislak | Katerina Tsygourova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Cordenons | ceglana |
Manca Pislak form & Katerina Tsygourova form
Manca Pislak - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Shubina | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-74, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maja Miscevic | 4-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anja Stankovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Arina Bulatova | 6-1, 6-72, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Greta Fenyves | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 1-4, - Manca Pislak - krecz | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
07.05.23 Klasyf. | vs. Emma Rizzetto | 6-72, 0-2, - Manca Pislak - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Maribor - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
28.09.22 Klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 2. runda klasyf. | vs. Panna Bartha | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
29.08.22 Klasyf. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Katerina Tsygourova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Luca Udvardy | 6-2, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.12.23 Finał | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.12.23 Półfinał | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Irem Kurt | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Natalija Senic | 2-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-2, Anastasia Abbagnato - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Carola Cavelli | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Peretti | 4-6, 6-0, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Diana-Ioana Simionescu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Alexia Trasca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |