MECZ
28.07.19 | 1. runda klasyf. | Mana Kawamura | Yui Chikaraishi | 6-3, 6-0 | W25 Taipei | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mana Kawamura vs. Yui Chikaraishi - Wzajemne mecze
26.08.19 | 2. runda klasyf. | Mana Kawamura | Yui Chikaraishi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Nanao | dywanowa |
28.07.19 | 1. runda klasyf. | Mana Kawamura | Yui Chikaraishi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Taipei | twarda |
Mana Kawamura form & Yui Chikaraishi form
Mana Kawamura - ostatnie mecze
W35 Traralgon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Sahra Dennehy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Tinker | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Georgiana Ruhrig | 3-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Smriti Bhasin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kashish Bhatia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Eri Shimizu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vanshita Pathania | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Haley Giavara | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Ana Grubor | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Tiffany William | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jada Bui | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Celine Naef | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Aravane Rezai | 7-68, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 4-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-4, 5-7, 7-66 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 7-63, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Yui Chikaraishi - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Minori Ishida | 7-64, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Remika Ohashi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rion Itaya | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Karma Yacavino | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lisa-Marie Rioux | 5-7, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Haruna Arakawa | 1-0, Haruna Arakawa - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Amelia Zylberman | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Loutit | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.12.23 Klasyf. | vs. Denise Torrealba | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Karma Yacavino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ruby Young | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Monique Barry | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Darina Kamenoff | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Acalia Shamim | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Monique Barry | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Nurkic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Mia Horvit | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu |