MECZ
08.08.21 | 1. runda klasyf. | Mana Kawamura | Denisa Hindova | 7-5, 6-3 | W25 Radom | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mana Kawamura vs. Denisa Hindova - Wzajemne mecze
05.09.23 | 1. runda | Mana Kawamura | Denisa Hindova | 4-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Frydek | ceglana |
08.08.21 | 1. runda klasyf. | Mana Kawamura | Denisa Hindova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Radom | ceglana |
Mana Kawamura form & Denisa Hindova form
Mana Kawamura - ostatnie mecze
W35 Traralgon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Sahra Dennehy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Tinker | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Georgiana Ruhrig | 3-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Smriti Bhasin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kashish Bhatia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Eri Shimizu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vanshita Pathania | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Haley Giavara | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Ana Grubor | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Tiffany William | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jada Bui | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Celine Naef | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Aravane Rezai | 7-68, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 4-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-4, 5-7, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 7-63, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Denisa Hindova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |