MECZ
28.09.20 | Klasyf. | Maja Radenkovic | Maria Jazmin Amicuzi | 6-2, 6-4 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Szwecja
07.04.02, 21 lat
10389 $
07.04.02, 21 lat
10389 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
26.11.99, 24 lat
26.11.99, 24 lat
Maja Radenkovic vs. Maria Jazmin Amicuzi - Wzajemne mecze
28.09.20 | Klasyf. | Maja Radenkovic | Maria Jazmin Amicuzi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Maja Radenkovic form & Maria Jazmin Amicuzi form
Maja Radenkovic - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Jana Hossam Salah | 7-5, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Isabelle Cherny | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Daria Kuczer | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Ines Faltinger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Tiana Tian Deng | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Coco Bosman | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 Klasyf. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.05.23 Półfinał | vs. Meiling Wang | 7-68, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Lara Stojanovski | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Tamara Curovic | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Karine Marion Job | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Maria Jazmin Amicuzi - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.09.20 Klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Rita Atik | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Oceane Babel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.20 Klasyf. | vs. Axana Mareen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.03.20 Klasyf. | vs. Zoe Hitt | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Raveena Kingsley | Raveena Kingsley - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Colina - ceglana | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Asuncion - ceglana | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Victoria Bosio | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Guillermina Naya | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Tatiana Terwindt | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Santiago - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Pauline Wuarin | 6-3, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Juana Larranaga | 6-4, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Ivania Martinich | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Susan Doldan | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
14.11.18 2. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Francisca Araneda Orellana | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.11.18 2. runda klasyf. | vs. Luisa Stefani | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Sofia Luini | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Marcela Bueno | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Luque - twarda | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Nathalia Wolf Gasparin | 5-7, 3-5, - Maria Jazmin Amicuzi - krecz | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Sara Castellano | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lambare - ceglana | ||||
20.08.18 1. runda | vs. Erika Drozd Pereira | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
15.08.18 2. runda | vs. Juliana Valero | 7-5, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.18 1. runda | vs. Francesca Lilliegren | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Akilah James | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Pilar Becerra | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Victoria Ariadna Beccio | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lola Cincunegui | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |