MECZ
30.04.18 | Klasyf. | Maja Chwalinska | Alexa Pirok | 6-1, 6-3 | Balatonboglar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maja Chwalinska | Alexa Pirok | |
1. podanie % | 34/49 (69%) | 40/64 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/34 (74%) | 19/40 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/15 (27%) | 8/24 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/64 (58%) | 20/49 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Double foul | 6 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wegry
01.10.96, 27 lat
15541 $
01.10.96, 27 lat
15541 $
Maja Chwalinska vs. Alexa Pirok - Wzajemne mecze
30.04.18 | Klasyf. | Maja Chwalinska | Alexa Pirok | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Balatonboglar | ceglana |
Maja Chwalinska form & Alexa Pirok form
Maja Chwalinska - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Nahia Berecoechea | 7-65, 2-6, 1-4, - Maja Chwalinska - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-2, 5-1, Carlota Martinez Cirez - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Bervid | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 4-6, 0-2, - Maja Chwalinska - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 7-66, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
28.01.24 Finał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Sinja Kraus | 6-76, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Yexin Ma | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Kira Pavlova | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Oliwia Szymczuch | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 2. runda klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | - | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Mia Ristic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Alexa Pirok - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Dilara Sultanova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Annika Chiara Rittberger | 3-6, 3-3, - Alexa Pirok - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Nika Shytkouskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Petra Csabi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Reka Zadori | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Lohoff | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Melanie Stokke | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Mia Mack | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Livia Lukacs | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 4-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Mayar Sherif | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Manca Pislak | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Iuliia Nikitina | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Alina Silich | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.19 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Amber Washington | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.12.18 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
01.12.18 2. runda | vs. Dia Evtimova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Bojana Klincov | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |