MECZ
23.07.20 | 1. runda | Maia Lumsden | Amelia Bissett | 6-2, 7-5 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Maia Lumsden | 0-0 | |
0-0, 40-15 | ||
1-0 | Amelia Bissett | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maia Lumsden | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
3-0 | Amelia Bissett | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Maia Lumsden | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40 | ||
4-1 | Amelia Bissett | |
0-0, 30-0 | ||
Maia Lumsden | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP], A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Amelia Bissett | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Maia Lumsden | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Amelia Bissett | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Maia Lumsden | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Amelia Bissett | |
0-0 | ||
Maia Lumsden | 2-2 | |
3-2 | Amelia Bissett | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40, 40-A | ||
Maia Lumsden | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Amelia Bissett | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Maia Lumsden | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-4 | Amelia Bissett | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Maia Lumsden | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Amelia Bissett | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
25.05.03, 20 lat
25.05.03, 20 lat
Maia Lumsden vs. Amelia Bissett - Wzajemne mecze
23.07.20 | 1. runda | Maia Lumsden | Amelia Bissett | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Maia Lumsden form & Amelia Bissett form
Maia Lumsden - ostatnie mecze
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Maribor - halowa | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Ricany - halowa | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
15.02.23 2. runda | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
10.02.23 Ćwierćfinał | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.23 2. runda | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu |
Amelia Bissett - ostatnie mecze
W25 Roehampton - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Saki Imamura | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.07.23 Półfinał | vs. Camilla Zanolini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-73, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Charlotte Russell | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Lya Fernandez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Diana De Simone | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Beverley Nyangon | 6-73, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Lya Fernandez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Helena Mohamed | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Thamara Frasser Kawaratani | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lakshmi Gowda | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
13.01.22 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.22 1. runda | vs. Kate Mansfield | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.01.22 Klasyf. | vs. Brooke Black | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
16.12.21 1. runda | vs. Maria Rivera Corado | 3-6, 1-3, - Amelia Bissett - krecz | szczegóły meczu | |
14.12.21 Klasyf. | vs. Kendra Bunch | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.21 2. runda klasyf. | vs. Daniela Casique | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
06.12.21 2. runda klasyf. | vs. Carolyn Ansari | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
04.12.21 2. runda | vs. Alica Rusova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.12.21 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.21 Klasyf. | vs. Lya Fernandez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Katya Ramirez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Imperia Martinez Mora | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Anaelle Leclercq | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Wimbledon (juniors) - trawiasta | ||||
05.07.21 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Jenny Duerst | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |