Japonia
16.04.92, 31 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Chiny
15.01.98, 26 lat
Japonia
24.11.88, 35 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Chiny
29.11.98, 25 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mai Minokoshi/Erika Sema vs. Shuo Feng/Wushuang Zheng - Wzajemne mecze
14.05.18 | Ćwierćfinał | Mai Minokoshi/Erika Sema | Shuo Feng/Wushuang Zheng | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | Wuhan | twarda |
Mai Minokoshi form & Shuo Feng form
Mai Minokoshi/Erika Sema - ostatnie mecze
W25 Nonthaburi - twarda |
22.07.19 1. runda | vs. Thitirat Kanaphuet/Natcharee Teerachodjiranon | 6-1, 6-1 | | szczegóły meczu |
22.07.19 Ćwierćfinał | vs. Kwan Yau Ng/Saisai Zheng | 4-6, 7-5, 4-10 | | szczegóły meczu |
W60 Luan - twarda |
06.05.19 Finał | vs. Beatrice Gumulya/Xiaodi You | 1-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
06.05.19 1. runda | vs. Kwan Yau Ng/Valeria Savinykh | 6-2, 6-4 | | szczegóły meczu |
06.05.19 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Jiang/Qianhui Tang | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
06.05.19 Półfinał | vs. Hanyu Guo/Qiu Yu Ye | 6-4, 3-6, 10-4 | | szczegóły meczu |
W60 Launceston - twarda |
28.01.19 1. runda | vs. Shiho Akita/Momoko Kobori | 6-4, 4-6, 13-11 | | szczegóły meczu |
28.01.19 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Bozovic/Isabelle Wallace | 3-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
Tsukuba - twarda |
20.08.18 Ćwierćfinał | vs. Akiko Omae/Xiaodi You | 1-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
20.08.18 1. runda | vs. Kanako Morisaki/Risa Ushijima | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |
Baotou - ceglana |
21.05.18 1. runda | vs. Rutuja Bhosale/Xiaodi You | 2-6, 6-3, 4-10 | | szczegóły meczu |
Wuhan - twarda |
14.05.18 Półfinał | vs. Shilin Xu/Yue Yuan | 7-63, 4-6, 11-9 | | szczegóły meczu |
14.05.18 Finał | vs. Hanyu Guo/Ying Zhang | 6-4, 6-1 | | szczegóły meczu |
14.05.18 1. runda | vs. Yixuan Li/Si Qi Liu | 6-1, 6-2 | | szczegóły meczu |
14.05.18 Ćwierćfinał | vs. Shuo Feng/Wushuang Zheng | 7-64, 6-2 | | szczegóły meczu |
Luan - twarda |
07.05.18 1. runda | vs. Yanni Liu/Meiling Wang | 6-2, 6-0 | | szczegóły meczu |
07.05.18 Ćwierćfinał | vs. Hanyu Guo/Karman Kaur Thandi | 6-2, 3-6, 9-11 | | szczegóły meczu |
Kashiwa - twarda |
02.04.18 Ćwierćfinał | vs. Xinyun Han/Ying Zhang | 1-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
02.04.18 1. runda | vs. Ji-Hee Choi/Nicha Lertpitaksinchai | 6-3, 6-73, 10-8 | | szczegóły meczu |
Shuo Feng/Wushuang Zheng - ostatnie mecze
W35 Nakhon - twarda |
17.02.24 Finał | vs. Peangtarn Plipuech/Naho Sato | 1-6, 6-4, 7-10 | | szczegóły meczu |
16.02.24 Półfinał | vs. Zhibek Kulambayeva/Lanlana Tararudee | 6-2, 6-4 | | szczegóły meczu |
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Meiqi Guo/Jiaqi Wang | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |
14.02.24 1. runda | vs. Antonia Schmidt/Clara Vlasselaer | 6-0, 3-6, 10-7 | | szczegóły meczu |
W40 Yokohama - twarda |
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Thasaporn Naklo/Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
30.11.23 Półfinał | vs. En Shuo Liang/Qianhui Tang | 6-2, 3-6, 9-11 | | szczegóły meczu |
28.11.23 1. runda | vs. Rea Nakashima/Remika Ohashi | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |
W25 Qian - twarda |
28.10.23 Półfinał | vs. Jing-Jing Lu/Xiaodi You | 6-1, 6-1 | | szczegóły meczu |
28.10.23 Finał | vs. Anastasiia Gureva/Sofia Shapatava | 2-6, 6-4, 4-10 | | szczegóły meczu |
26.10.23 Ćwierćfinał | vs. Han Shi/Chengyiyi Yuan | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |
25.10.23 1. runda | vs. Na Dong/Yingqun Sun | 6-4, 6-4 | | szczegóły meczu |
Nanchang - twarda |
16.10.23 1. runda | vs. Tereza Mihalikova/Yifan Xu | 5-7, 4-6 | | szczegóły meczu |
W40 Shenzhen - twarda |
14.10.23 Finał | vs. I-Hsuan Cho/Yi Tsen Cho | 5-7, 3-6 | | szczegóły meczu |
13.10.23 Półfinał | vs. Tianmi Mi/Jiaqi Wang | 6-0, 6-4 | | szczegóły meczu |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Zixuan Zeng/Yizhen Zheng | 6-0, 6-1 | | szczegóły meczu |
10.10.23 1. runda | vs. Xinyun Han/Ying Zhang | 6-2, 6-1 | | szczegóły meczu |
Ningbo - twarda |
28.09.23 Półfinał | vs. Hanyu Guo/Xinyu Jiang | 6-74, 4-6 | | szczegóły meczu |
27.09.23 Ćwierćfinał | vs. Linda Fruhvirtova/Daria Saville | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
25.09.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko/Sijia Wei | 4-6, 6-4, 10-2 | | szczegóły meczu |
W25 Guiyang - twarda |
13.09.23 1. runda | vs. En Shuo Liang/Fang Ying Xun | 6-4, 3-6, 7-10 | | szczegóły meczu |
W40 Nanchang - ceglana |
19.08.23 Finał | vs. I-Hsuan Cho/Yi Tsen Cho | 5-7, 7-68, 10-4 | | szczegóły meczu |
18.08.23 Półfinał | vs. Fangzhou Liu/Meiling Wang | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
17.08.23 Ćwierćfinał | vs. Yu-Yun Li/Qianhui Tang | 2-6, 6-4, 10-7 | | szczegóły meczu |
15.08.23 1. runda | vs. Le Yi Liu/Jin Zhang | 6-2, 7-64 | | szczegóły meczu |
W15 Tianjin - twarda |
25.06.23 Finał | vs. Jiangxue Han/Jiaqi Huang | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
23.06.23 Półfinał | vs. Mei Xu Wu/Zhenghua Xiao | 6-2, 4-6, 10-6 | | szczegóły meczu |
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Fangzhou Liu/Meiling Wang | 6-1, 6-4 | | szczegóły meczu |
20.06.23 1. runda | vs. Britney Chiu/Laalitya Kalluri | 6-1, 6-0 | | szczegóły meczu |
W15 Tianjin - twarda |
17.06.23 Finał | vs. Jiangxue Han/Jiaqi Huang | 6-0, 6-2 | | szczegóły meczu |
16.06.23 Półfinał | vs. Mei Xu Wu/Zhenghua Xiao | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |